Senaste nytt › Forums › Kitesurfing › Konfen Kitesurfing › Jag har beställt en ny bräda!!!
-
Jag har beställt en ny bräda!!!
Publicerad av kicki på 12 november, 2003 vid 16:45Nu har jag äntligen beställt en ny EH bräda. Jag bad om att få den att vara den extremaste och kontroversiellaste brädan Eric någonsin gjort. Jag har alltså ingen aning vad han ska göra.. spännande.
Jag sa att den skulle var ”in tune with my personality”… vilket kan betyda vad som helst.
Tjoho jag tappa min sko,loving svarade 21 år, 5 månader sedan 10 Medlemmar · 21 Svar -
21 Svar
-
bra kicki va ska du ha för mått? har du sålt ditt andra åbäke änn?
-
Såbra! Hoppas den blir fin. Blir den rosa?
Fick jag köpa din gamla EHH?Mypa
-
vad kör du för måttet och på grafiket på brädet är coolit?
gustav
-
Ska han göra en bimbo bräda då eller?
Vem bryr sig??
-
Jag bryr mig Kicki du kan väl slänga upp en bild när du fått den.
-
jag vill också se bild, har du designat den själv och så eller blir det bara i en färg?
gustav
-
Vad har vi sagt om personangrepp!!!
//Moderatorn
-
Så jävla fegt med anonyma som skriver personangrepp.
Släng upp en bild på brädan när du fått den.. 😉
Hur gör dom när dom motivmålar brädorna?
Airbruch, pensel -
Extrem Custombräda låter lite farligt.
DU får ju prova nya tekniker och idér som skaparen har..
Synd om det var dåliga idder -
Coolt.
Alla vet väl att ”safe is boring”
Bild emotses med intresse.
-
Hynda. Fy så elak de är med dig. Det är säkert en vindsurfare. De brukar vara kaxig när de kan vara anonyma, som på nätet. När de är på stranden rör de sig ofta i flock, skygga för konfrontation. Och oftast rätt positiva.
Ska gadda ihop mig med Rambo och utdela spöstraff för ofredande av kvinnlig kitesurferska!
/Chrillo…
-
Svar till:
Hynda. Fy så elak de är med dig. Det är säkert en vindsurfare. De brukar vara kaxig när de kan vara anonyma, som på nätet. När de är på stranden rör de sig ofta i flock, skygga för konfrontation. Och oftast rätt positiva.
Ska gadda ihop mig med Rambo och utdela spöstraff för ofredande av kvinnlig kitesurferska!
/Chrillo…
[/ QUOTE ]BRA!
-
Shit vad jag är poppis för pesonangrepp då. Ja, innan tog jag illa upp men man vänjer sig.
Det ända jag vet om brädan är att det blir 118 cm lång och jag vill ha den lite bredare än Rambos men jag har ingen aning om varken design eller färg. Det blir spännande jag bad Eric göra den häftigaste brädan ever. Min senaste bräda tyckte han själv var helt förfärlig och skrikig. Hihihi.
Tyvärr my kitechick buddy men jag har en holländare som ska komma ner nästa vecka och hämta den. Hoppas det går i lås. Jag får inte så mycket för brädan som jag hoppats men va fan 550 euro i alla fall (ca 630 dollar)så det blir bara att få fram 230 dollar till för den nya.
Pöss på er alla
Logga in för att svara.