• Prisa Gud!!

    Publicerad av tdk på 6 februari, 2006 vid 22:17

    Alltså, här sitter man en kall jäkla vinterdag i Göteborg, det har snöat som en pung, och det har regnat ca. lika mycket.. De lyriska dagarna man fick i hansthom i sommras känns längre bort än någonsin, det är 14 dagar kvar tills man lämnar SWE för att förhoppningsvis få rippa lite F-bay chopp ner på isla margarita/Elyaque. Allt känns som en röten purjolök. Alla som har väntat på något kul, vet vad jag menar.. MEN då kommer det som en blixt ifrån ovan!!! JÄKLIGT SÄKRA källor har meddelat mig om att allas vårat “inte tycka om objekt” Jonaish ( tror jag han heter, men har lovat att inte hoppa på någon personligen så.. vi säger Jonaaaaaiiiish) har fått smaka på en underbar blockering!!!! Alltså, det finns inte ord för denna glädje som sprids över västkusten, och jag tror helt seriöst att glädjen kommer att spridas över stora delar av vindsurfing och även Kite sverige.. SÅ grabbar och tjejer, tappa inte hoppet! DET FINNS EN GUD!!
    __________________

    johanneslarsson svarade 19 år sedan 6 Medlemmar · 6 Svar
  • 6 Svar
  • curry

    Medlem
    6 februari, 2006 vid 22:20

    hahahaha, vad fan ska man nu läsa om?

  • zoolander

    Medlem
    6 februari, 2006 vid 23:07

    den pojken slutar ju aldrig att förvåna!

  • johanneslarsson

    Medlem
    7 februari, 2006 vid 18:08

    varför ska man hata honom? jag är ju lite ny här så jag bara undrar

  • samhansson

    Medlem
    7 februari, 2006 vid 18:44

    för att han är ny här.

  • flip

    Medlem
    7 februari, 2006 vid 19:26
    SamHansson wrote:
    för att han är ny här.
    HAHAHAHAHAHA
  • johanneslarsson

    Medlem
    8 februari, 2006 vid 23:18

    synd,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Logga in för att svara.

Installera Surfzone som app?
PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA

Registrera dig

Använd ditt Facebook-/Googlekonto.

Eller e-post

[RM_Form id='2']

Välkommen

Ny diskussion i forum

Du måste vara inloggad för att skapa nya diskussioner.