Senaste nytt Forums Kitesurfing Session Portugal!

  • Portugal!

    Publicerad av molle73 på 13 augusti, 2011 vid 23:27

    Vi har ett boende brevid lagunen i San Andres.(Nära Sines, San Torpes och Costa do Caparica) Plats för 10 pers med individuella rum (dubbelsäng) Tv rum, matrum, uteplats och allt byggt 2007, 10min till havet. 1.5 h till Lissabon.
    Vi kommer att köra billigt i höst vinter, vår eftersom vi just är nystartade.

    (Guide från Lissabon, möjlighet att låna/hyra material och bil finns.)

    Ring 07621 697311 för mer info.
    Hollar!

    molle73 svarade 13 år, 6 månader sedan 2 Medlemmar · 2 Svar
  • 2 Svar
  • thor-sundsvik

    Medlem
    25 augusti, 2011 vid 15:23

    Hej Hollar, har bokat flyg 31 Okt -6 Nov för familjen 4 Pers. Målet med resan är att få yngsta sonen 10 år över nybörjartröskeln med kiten och att själv få chans till bra vågsegling. Lagunen verkar bra men hur ser vindschanserna ut vid denna årstid?

    Skicka gärna prisförslag!

    MVH\Thor

  • molle73

    Medlem
    27 augusti, 2011 vid 19:55

    Hej! Jag har skickat dig ett mail på din inbox- Mvh Molle

Logga in för att svara.

Installera Surfzone som app?
PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA

Registrera dig

Använd ditt Facebook-/Googlekonto.

Eller e-post

[RM_Form id='2']

Välkommen

Ny diskussion i forum

Senaste nytt Forums Kitesurfing Session Portugal!

Du måste vara inloggad för att skapa nya diskussioner.