Senaste nytt › Forums › Kitesurfing › Konfen Kitesurfing › Bilder Kitebeach SA
-
Bilder Kitebeach SA
Publicerad av dalen på 3 november, 2008 vid 22:22Gött, sa jag!
virena svarade 16 år, 4 månader sedan 11 Medlemmar · 12 Svar -
12 Svar
-
@kvabbso 513732 wrote:
inga vithajar??
massor med hajar i år igen! Det har planterats in över 200 st på Atlant sidan under våren för att ge lite mera spänning. Lite trist om man gillar att simma efter missade hp trick men på det viset håller det ner antalet kiteare så det inte blir så trångt på vattnet.
-
Dalen;513747 wrote:massor med hajar i år igen! Det har planterats in över 200 st på Atlant sidan under våren för att ge lite mera spänning. Lite trist om man gillar att simma efter missade hp trick men på det viset håller det ner antalet kiteare så det inte blir så trångt på vattnet.
Det är ju bara en fisk trots allt 🙂
nic
-
Sydafrika sydafrika sydafrika fan va fint
Vem är killen med hjälmen?
-
The almighty Brucie boy, attans så man längtar ner
Ska kolla vad sista minuterna går för -
Å fasen, har Bobo lärt sig simma ännu? Han är en riktigt tuffing, sist jag var där försökte jag lära honom. Han hade aldrig badat i havet förut och var inte ett dugg rädd för vågorna som sköjlde över honom. Nej nej, jag är inte rädd jag vill lära mig kita, med världens största :smile:. Ge honom en kram från mig och hälsa grabsen i bestshopen
Logga in för att svara.