-
GWC Speed Open planering
Talade med Lars Bjärkling idag och alla är välkomna på korvgrillning vid havet och planering inför höstens tävlingar hemma hos Lars kl 19 imorgon onsdag 5/7!
Om det är för få som kan så tar vi det efter semestrarna istället. Det är ju ingen panik, men dels vore det bra att samla alla intryck medans de är i färskt minne och dels kräver vissa saker lite framförhållning. T.ex. vore det roligt att söka sponsring till priser. För att ta fram ett riktigt bra sponsringerbjudande (och därmed de riktigt fina priserna) krävs dock lite planering.
Svara på detta inlägg om ni kan eller ej. (De som inte varit med i tävlingen och inte kan komma behöver naturligtvis inte svara. :wink:)
Edit: Summerar status på anmälningarna imorgon (5/7) runt lunch. Återkommer då också med mer detaljer.
Edit 2: Jag har bil och har plats för fyra från västra Gbg. Om någon vill ta en solnedgångspilsner till korven…
Logga in för att svara.