Senaste nytt › Forums › Kitesurfing › Konfen Kitesurfing › horny after a wave session
-
horny after a wave session
Publicerad av skotten på 16 oktober, 2009 vid 18:49hahah apparently I get like that……
skotten svarade 15 år, 6 månader sedan 7 Medlemmar · 12 Svar -
12 Svar
-
Najs bil ja! Du får åka upp till Hardangervidda i vinter om du vill testa vad fyrhjulsdriften går för.
Surf eller kite?
-
skotty kan inte surfa och bilen är lånad, men horny är han alltid! mohahaha
-
🙂 guys
Yann you are not looking hard enough at my ass.. behind every great pornstar there is a Naish : )
-
Var launchar du? Har länge varit sugen på att kitea där men inte hittat bra launch. Söder om hamnen eller på båtuppläggningsytan bakom hyddorna kanske kan funka?
-
Jag har kört i Mölle men då launcha jag iofs i Nyhamnsläge och körde bort därifrån. Finns RIKTIGT fina vågor hela vägen bort i Lerhamn och utanför Nyhamnsläge med.. Det finns en launch/landningsyta strax söder om hamnen som funkar i Mölle med
-
Ok, kan ju vara kul att köra ngn annan stans än Margreteberg när man är i Mölle/Höganäs… O-NO vind som det bjuds på i veckan är väl Farhult eller?
-
dont listen to davids… its a crappy spot, what waves there are are a shorebreak into ROCKS.. lots…. Habo is a much safer bet..
-
Ehh det är ju knappast ett shorebreak när det bryter på sten.. Stanare ett pointbreak.. Sant att det bryter på klippor, det är absolut inget för nybörjare men kan man köra där är det grymt.. Inget för rookies som sagt.. Dock får alla gärna stanna i Habo för mig, så slipper jag crowds på dem fina spotsen som är totalt överlägsna Habo ändå.. Fine with me, listen to Skotten, STAY AWAY!
-
haha davids, yeah break and break.. 😛 lets try and keep the rest of the spots on the down low…. : ) and aloha for the habo comment.
Bizonoxe.. PM?
Logga in för att svara.