Senaste nytt › Forums › Kitesurfing › Konfen Kitesurfing › Sälen Weekend :) story
-
Sälen Weekend :) story
Publicerad av hildingdude på 15 december, 2008 vid 00:47http://antonhilding.blogspot.com/ klippte ihop lita film och skrev ihop nåra dagar i sälen.
sourra svarade 16 år, 4 månader sedan 9 Medlemmar · 18 Svar -
18 Svar
-
hehe nice, that will give me somethign to do at work this afternoon 🙂
-
@hildingdude 521084 wrote:
http://antonhilding.blogspot.com/ klippte ihop lita film och skrev ihop nåra dagar i sälen.
Thanx för trevlig helg Anton! repris e ett måste innan snowkitesäsongen är över….
-
Toby du ska ha ett stort tack för en super lyckad helg ! / mikey
-
Ja det var en riktigt nice weekend. Tack Robban, Torbjörn och övriga för trevligt sällskap!
-
Snöweekend i sälen , kanonkul , 5 av 5 toast 🙂
travelstory –>> http://www.mikaeldabrowski.blogspot.com
-
Tackar, grymt fixat Toby!
Inte konstigt att det var dimma med så mycket utomhusbubbelande och bastu. -
@Brushanen 521284 wrote:
Tackar, grymt fixat Toby!
Inte konstigt att det var dimma med så mycket utomhusbubbelande och bastu.christian å mackan
-
@hildingdude 521084 wrote:
http://antonhilding.blogspot.com/ klippte ihop lita film och skrev ihop nåra dagar i sälen.
Ja skitt ja era götte grisar, en annan var/är sjuk och jobb/barn upptagen så att man missade helgen men jag e inte bitter! 🙂
hahah fy fan vad jag skrattade när jag läste bloggen om när du och familjen var i cap verde 5 dec och en full stockholmare råkar lägga sig i dina föräldrars säng , tänk dig att vakna med en hårig chimpans och förklara det med att någon har bajsat i hans sons säng HAHAAhaha.
Fortsätt med den goa bloggen!!!
-
det är en hel del dyrti details jag har skippat på bloggen (den får ha lite stil)! Det var svinlänge sen det jag såg dig ute nu tycker jag!
Toby vart var det railet mackan kör på? bildeerna ser jävligt bra ut!
-
@hildingdude 521371 wrote:
det är en hel del dyrti details jag har skippat på bloggen (den får ha lite stil)! Det var svinlänge sen det jag såg dig ute nu tycker jag!
Toby vart var det railet mackan kör på? bildeerna ser jävligt bra ut!
hmm, think it’s ”Dog Mountain” i söndags
-
Vi kommer sitta och ruva på bidragen och släppa på dom samtidigt. Men än så länge har inga produktioner sett dagens ljus vilket inte är så konstigt med tanke på att i princip ingen har rest iväg ännu 🙂
-
Vi kommer i alla fall lätta på lite info om bidragen med tiden. (Typ var det utspelar sig, vem som producerat och sen kanske något annat omnämnande)
Logga in för att svara.