Senaste nytt Forums Kitesurfing Konfen Kitesurfing Vi smyger igång i Göteborg

  • Vi smyger igång i Göteborg

    Publicerad av milkman på 5 maj, 2011 vid 20:28

    Nu håller vi på att flytta in i vår nya butik i Göteborg. Vi hänger upp och klurar på hur allt ska gå till och hur vi ska smycka ut vår Shop-in-shop i Udens sport.

    Kom gärna och hjälp oss klura ut hur vi ska få det bra imorn och lördag! Vi fixar väll i två veckor och hoppas vara klara sen. Öppettider och allt annat kommer med nya sidan!

    Kan vara bra att ringa om ni vill träffa Patrik, han kan inte köra bil i GBG och kan lätt tänkas fastna i nån loop av enkelriktat: 073-1411910

    petting_4 svarade 14 år sedan 5 Medlemmar · 4 Svar
  • 4 Svar
  • joakim_l

    Medlem
    5 maj, 2011 vid 22:37

    Trevligt, och lycka till med det nya konceptet!

  • virena

    Medlem
    6 maj, 2011 vid 20:52

    Kommer bli super kul, fast jag kommer att sakna Patrik. Tycker att du får tvinga honom att jobba på bästkusten i stället:)

  • _sofia_

    Medlem
    8 maj, 2011 vid 20:54

    Ser riktigt sjyst ut! Blir lätt ett besök i veckan 🙂

  • petting_4

    Medlem
    9 maj, 2011 vid 15:25

    Kanske man skulle kika in efter jobbet nån eftermiddag då! 😛

Logga in för att svara.

Installera Surfzone som app?
PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA